Ceny

Nekonkurujeme cenou, poskytujeme
vysokou kvalitu!

Orientovat se v nabídce stomatologických služeb není jednoduché. Je obvyklé, že poptáváme-li zboží, použijeme vyhledávače a srovnáváme hlavní parametr – cenu. Zubní péče však není zboží, jde o zdravotní službu, často s velmi rozdílnou kvalitou. Hlavním parametrem zdraví není cena, ale právě kvalita!

Lákavé ceny (často uváděné ceny od ...), slevy a akční nabídky nejsou zárukou kvality. Bez vstupního vyšetření, stanovení diagnózy a rozsahu léčby nelze odhadnout celkové léčebné náklady. Proto nepovažujeme uvádění položkových cen za právě šťastné řešení.

Služby zubní kliniky 2H dent jsou charakteristické kvalitní a komplexní péčí bez kompromisů, individuálním přístupem, kompletním servisem a nadstandardními zárukami.

Na základě vstupního vyšetření (v ceně 2000,-Kč) Vás seznámíme s diagnózou, terapeutickým plánem a finančním rozpočtem komplexní léčby.

Vstupní vyšetření je oboustranně nezávazné.

Naše služby

Naše klinika nemá uzavřeny smlouvy ze zdravotními pojišťovnami. Nejsme součástní "pokřiveného" systému financování zubní péče pojišťovnou, nejsme nikým omezováni a můžeme se plně věnovat individuálním potřebám klientů. Pacient – klient pro nás není jedním z mnoha, ale je naším partnerem, o jehož chrup se staráme, jako by byl náš vlastní.

Kontaktujte nás

Zásady ochrany osobních údajů

Kontakty

+420 732 104 699

info@2hdent.cz


2H dent s.r.o.
palác Hybský - 2. patro
náměstí Republiky 56
530 02 Pardubice

Kde nás najdete?