Ceník

Cílem naší zubní ordinace 2H dent s.r.o. a našich zubních lékařů je nadstandardní a kvalitní péče. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Pacient je pro nás partnerem a individualitou, ne pouze jedním z mnoha… Náš zubní lékař si vždy udělá čas odpovědět Vám na všechny Vaše otázky.

Standard ošetření, který dnes garantují české zdravotní pojišťovny, je podle našich znalostí a zkušeností velmi nedostačující, a proto se snažíme uplatňovat takové postupy ošetření, které jsou na úrovni dnešní moderní stomatologie a které mohou z dlouhodobého hlediska obstát a zaručit Vám co nejdelší zdraví a funkčnost Vašich vlastních zubů.

Základ dlouhodobého úspěchu je v kvalitním ošetření za použití nejmodernějších materiálů a technologií, kterému musí zubní lékař věnovat také adekvátní čas. Je třeba si říct, že například zhotovení kvalitní výplně zabere určitý čas. A právě zde je veliký rozdíl v kvalitě a životnosti výplní. Vzhledem k minutové kalkulaci by většina ordinací v Čechách musela zhotovit „výplň na pojišťovnu“ za 5-10 minut. Tento čas je naprosto nereálný a vede k nekvalitnímu výsledku a nutnosti dalšího a dalšího ošetření a postupně až ke ztrátě zubů…

Většina zákroků v naší ordinaci je proto nadstandardní a pacient si je hradí sám. Za danou cenu ale dostane kompletní servis a kvalitní bezbolestné zubní ošetření, které odpovídá poznatkům dnešní moderní stomatologie.

Přátelský individuální přístup, bezbolestné ošetření a záruka na zhotovené práce jsou pro nás samozřejmostí.

V rámci prvního komplexního vyšetření (v ceně 2000,-Kč) Vám náš zubní lékař vyšetří stav Vašich zubů a dásní, zhotoví rentgenové snímky a stanoví léčebný a cenový plán. Dopředu tedy víte, jaké zákroky budou následovat a jak budou jednotlivá ošetření finančně náročná.

Konkrétní ceny proto nelze sdělit bez potřebného vyšetření.

Lidské zdraví určuje kvalitu našeho života. Investujte proto do svého zdraví a nenechejte ho pouze v rukách zdravotního pojištění, které dnes již není schopno uhradit kvalitní ošetření podle současných poznatků moderní medicíny.

Kompletní ceník je k nahlédnutí v naší ordinaci a náš zubní lékař Vám ho na požádání předloží.